Ahmet Hakan 'Nefret' eleştirilerine devam etti!

Oyuncu Hazal Kaya'nın Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisindeki performansı için sert sözlerle eleştiri yapan Ahmet Hakan, sosyal medyaya damga vuran bir yazıyla daha gündeme geldi. İşte detaylar...

Ahmet Hakan 'Nefret' eleştirilerine devam etti!

Geçtiğimiz gün  ‘Hazal Kaya’nın oyunculuğundan nefretimin 5 sebebi’ başlıklı yazısıyla büyük tartışmalara neden olan Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, 7 Mart tarihinde yazdığı yeni yazısıyla Hazal Kaya eleştirilerine son hız devam etti. 

Hakan, yeni yazısında güzel oyuncu için, “Hazal Kaya’nın oyunculuğundan nefret ettim abi. Ne yapayım? Elimde değil. Nefret ettim” ifadelerini kullanmasının ardından “Farkındayım, nefret çok güçlü bir duygudur. Ama Hazal Kaya’nın oyunculuğu o kadar kötü geldi ki bana, duygularımı ancak nefret kelimesi karşılayabildi. Ve dünkü yazıyı yazdım. Bu yazı nedeniyle bazıları bozulmuş bana dedi.” şeklinde devam eti. 

Öte yandan kendisini Hazal Kaya üzerinden eleştirerek kinini kustuğunu iddia eden Ezel Akay için de "9 Kere Leyla' diye bir film çekmişti bu Ezel Akay. Berbat ötesi bir filmdi. Sinema sanatını, icat edildiğine utandıracak kadar rezildi. Beş dakika bile katlanamıyordun, o derece kötüydü. Haluk Bilginer ve Demet Akbağ gibi devasa oyuncular bile heder edilmişti filmde. Filmle ilgili bu düşüncelerimi açıkça yazmıştım o zaman. Ezel Akay, ta o günden beri içinde öyle bir kin beslemiş ki bana karşı... Hazal Kaya yazısını fırsat bilip kinini, nefretini kusmuş bana attığı 'lanlı lunlu' bir tweet’le." diyen Hakan, yeni bir tartışmaya sebep oldu.

Son olarak Hakan, sözlerini "Çapsızlık mı kindarlığı doğuruyor yoksa kindarlık mı çapsızlığı besliyor?" ifadeleriyle noktaladı. 

Gülşah Acun

YORUM EKLE