Ahmet Hakan eleştirileri hedef aldı!

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı köşe yazısında Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisindeki Hazal Kaya'nın oyunculuğunu eleştiren Ahmet Hakan, eleştirilere cevap verdi. İşte detaylar...

Ahmet Hakan eleştirileri hedef aldı!

Geçtiğimiz günlerde  "Hazal Kaya'nın oyunculuğundan nefretimin 5 sebebi" adlı yazısıyla sosyal medyada gündem olan Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Hazal Kaya tarafından “Senin fikrinin ne önemi var vasat herif" cevabıyla karşılaşmıştı.  

Hakan, bu kez de Hazal Kaya'yı destekleyen ve kendisini eleştirenler hakkında yeni bir yazı kaleme almasıyla gündeme geldi. 

Ünlü gazeteci, tepkilere yönelik  "Tamam abi tamam. Hazal Kaya, Meryl Streep ayarında bir metot oyuncusudur. Ona laf eden herkes vasattır, hatta vasatın altıdır. Eyvallah birader eyvallah. Nefret edilecekse... Bir Tansu Çiller’den, bir de Nagehan’ın Ukrayna’da giydiği üniformadan nefret edilmelidir. Gayrısından nefret caiz değildir. Anlaştık kardeşim anlaştık. Gülşen, sırf giydiği kıyafetlerle iktidara karşı direnişin bir numaralı odağı haline gelmiştir. Milyonlar arkasındadır. Lolipop, bu iktidarı devirecektir. Okey ablacığım okey." ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER