Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sarmaş dolaş! Gerçek sonradan ortaya çıktı

Aralık ayında 4 yıldır aşk yaşadığı Mert Yazıcıoğlu ile ayrılan Afra Saraçoğlu ile Yalı Çapkını dizisindeki partneri Mert Ramazan Demir'in sarmaş dolaş görüntülendiği iddia edildi. Görüntü sosyal medyada gündem olurken Demir'in sarıldığı kişinin Saraçoğlu olmadığı öğrenildi.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sarmaş dolaş! Gerçek sonradan ortaya çıktı

Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in adı bir süredir aşk iddiasıyla anılıyor. Aralık ayında oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile 4 yıllık ilişkisini bitiren Saraçoğlu'nun bu hamlesi kafa karıştırırken sosyal medyada yayılan bir görüntü kafa karıştırdı.

"SARILDIĞI KİŞİ AFRA DEĞİL"

Gossippasta isimli Instagram hesabına gönderilen videoda Saraçoğlu ile Demir'in İstanbul sokaklarında sarmaş dolaş yürüdüğü iddia edildi. Görüntü sosyal medyada yayılmasının ardından ikilinin arkadaşlarıyla bir mekanda birlikte olduğu da öğrenildi. Videoda çiftin sarmaş dolaş oldukları iddia edilirken gerçek çok geçmeden ortaya çıktı. Saraçoğlu'nun kıyafetlerini inceleyen kullanıcılar, Demir'in sarıldığı kişinin başka biri olduğunu söyledi. İkili ise haklarında çıkan aşk iddiasına sessiz kalmaya devam ediyor.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sarmaş dolaş! Gerçek sonradan ortaya çıktı

4 YILLIK İLİŞKİSİNİ BİTİRDİ

Yalı Çapkını dizisindeki "Seyran" karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Afra Saraçoğlu, aralık ayının son günlerinde Instagram hesabından bir paylaşım yaparak Mert Yazıcıoğlu ile ayrıldıklarını duyurdu. İddiaların aksine ilişkilerine 3. bir kişinin girmediğini söyleyen güzel oyuncu, "4 yıl çok mutlu bir ilişki yaşadık. Kararı ortak aldık, dostluğumuz devam ediyor" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER