Adriana Lima'dan Şaşırtan İfşa: Bunu Yapan Her Kimse...

Adriana Lima, arşivinde kalmış yıllar öncesine ait bir fotoğrafını paylaşarak ilginç bir talepte bulundu.

Adriana Lima'dan Şaşırtan İfşa: Bunu Yapan Her Kimse...

Bir dönem Metin Hara ile yaşadığı aşkla Türkiye'nin gündeminde her zaman yer bulan Adriana Lima, sosyal medya hesabından eski zamanlarda çekilmiş bir bir fotoğrafını paylaştı.

adriana lima

"FOTOĞRAFI ÇEKEN BANA MESAJ ATSIN"

Ünlü model Adriana Lima, yıllar önce bir kampanya için çekilen fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Lima, gönderisine, "Bu fotoğrafı kim çektiyse lütfen bana mesaj atsın, kaynak belirteceğim" notunu düştü.

adriana lima

Eski top model Adriana Lima, dikkat çeken sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Lima, yıllar önce bir kampanya için çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. 39 yaşındaki Adriana Lima, gönderisine şu notu düştü:

adriana lima

“Bu fotoğrafı buldum. Genellikle çektiğim her şeyi hatırlarım ama bu istisna. Gözüme takıldı. İçeriği beğendim ve paylaşmaya karar verdim. Bu fotoğrafı kim çektiyse lütfen bana mesaj atsın, kaynak belirteceğim. Hatırlamadığım için özür dilerim.”

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2020, 23:01

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE