Adem Büyük'ün eşi Merve Büyük kendini nasıl savundu?

Çakarlı ve sirenli aracıyla emniyet şeridinden giderken çekilen görüntüleri ortaya çıkan futbolcu Adem Büyük'ün eşi Merve Büyük, gelen tepkilerin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada aracın siyasetçi bir tanıdıklarına ait olduğunu ve kendisinin kullanmadığını söyledi.

Adem Büyük'ün eşi Merve Büyük kendini nasıl savundu?

Yeni Malatyaspor forması altında top koşturan milli futbolcu Adem Büyük'ün eşi Merve Büyük'ün İstanbul'da yasak olmasına rağmen çakarlı ve sirenli araçla emniyet şeridinden yolculuk yaparken çekilen videosu gündeme bomba gibi düştü.

adem büyükün eşi merve büyük sirenli

"ARAÇ SİYASETÇİ BİR DOSTUMUZUN VE BEN KULLANMIYORDUM"

Kısa sürede gündem olan Merve Büyük, sosyal medya hesabından açıklama yaparak hakkındaki iddiaları yalanladı. Büyük açıklamasında "5 yaşındaki evladımın sorduğu masumane bir sorunun olmadık noktalara çekiliyor olması cidden çok üzücü. Büyüyünce polis olmak isteyen masum bir erkek çocuğunun bu diyalogları neden sizi bu kadar rahatsız etti? Gerçekten anlamak mümkün değil. Hiç bir zaman çakarlı bir aracımız olmamıştır, videonun çekildiği araç siyasetçi bir aile dostumuzun aracıdır. Olaya konu olan aracı video çekimi esnasında benim kullanmadığım da gayet açık bir şekilde bellidir" ifadelerini kullandı.

adem büyükün eşi merve büyük sirenli

Büyük aracı kullanan kişinin eşi olduğu yönündeki iddiaları da "Eşim Hopa'da" diyerek yalanladı. Merve Büyük hakkında çıkan haberlere işte bu sözleri ile isyan etti.

adem büyükün eşi merve büyük sirenli  

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2021, 13:56

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE