Adele Konserlere Veda mı Ediyor?

Adele, konserlerinden sorumlu şirketini kapattı. Bu durum, “Artık konser vermeyecek mi?” sorusunu gündeme getirdi.

Adele Konserlere Veda mı Ediyor?

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele, konserlerini düzenleyen Remedy Touring LLP isimli şirketini kapatma kararı aldı. İngiliz şarkıcının hayranları, uzun bir dönem sessiz kalan ve yeni albüm çıkarmayan Adele’in son kararı ile şok yaşadı.

Şimdi herkes Adele ile ilgili konserli günlerin geride kalıp kalmadığını merak etmeye başladı. İngiliz basınında Adele’in hayranlarının şarkıcıyı artık canlı olarak dinleyemeyeceği yorumları yapılıyor.

YENİ ŞARKI BU YIL GELİYOR

Bu gelişmesinin yanı sıra sevindirici bir olay da yaşandı. Daily Mail’de yer alan habere göre Adele, bu yıl yeni şarkı çıkaracak. İddialar, şarkıcının ajansı Lucy Dickins ve menejeri Jonathan Dickins tarafından da doğrulandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 17:54

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE