Acun Ilıcalı’dan Exxen Müjdesi! Exxen Ne Demek? Exxen Ne Zaman Açılacak?

Acun Ilıcalı, Netflix’e rakip olarak düşündüğü dijital platformunun ismini ‘Exxen’ olarak duyurdu. Söz konusu duyurunun ardından internette ‘exxen nedir’ , ‘ne anlama geliyor’ gibi aramalar yapılmaya başlandı. İşte tüm detaylar…

Acun Ilıcalı’dan Exxen Müjdesi! Exxen Ne Demek? Exxen Ne Zaman Açılacak?

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'dan büyük hamle bugün geldi. Ilıcalı, aylar öncesinden açıkladığı dijital platformunun ismini, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ‘Exxen’ olarak duyurdu. Exxen'in Netflix’e rakip olarak gelmesi bekleniyor.

Söz konusu duyurunun ardından Ilıcalı'nın dijital platformu sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. İnternette 'Exxen ne demek?' , 'Exxen'in anlamı nedir?' şeklinde aramalar yapılmaya başlandı. Peki Exxen ne anlama geliyor? İşte detaylar... 

EXXEN KELİMESİNİN ANLAMI NEDİR?

Exxen kelimesinin Türkçe’de bir karşılığı yoktur. Acun Ilıcalı global bir platform yapmak istediği için akılda kalıcı olması sebebiyle bu ismi kullandığı düşünülüyor.

EXXEN NE DEMEK?

Ex ingilizcede eski kelimesinin anlamı taşıyor. Xen kelimesinin anlamı ise alternatif olarak geçmektedir. Ex-Xen birleştirdiğimizde eski alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.

EXXEN ADINA İNSTAGRAM HESABI AÇILDI

Kanal kurulumu için resmi kurumlarla masaya oturan Acun Ilıcalı, dijital platformu kurmak için en ciddi adım atan Ilıcalı, Exxen adına Instagram hesabı açtı. 

EXXEN NE ZAMAN FAALİYETE GEÇİYOR?

Diz ve filmseverlerin merkala beklediği yeni platformun çıkış tarihi araştırılıyor. Ilıcalı Instagram'dan yaptığı paylaşımla çok yakında kullanıcıların hizmetine sunulacağını bildirdi. Ilıcalı, ''Yeni dijital platformumuz Exxen 'de yakında beraberiz...'' ifadelerini kullandı.

acun ılıcalı

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 16:13

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE