Acun Ilıcalı’dan Amine Gülşe Hamlesi! Kaleyi İçten Fethetti…

Fenerbahçe'nin, Mesut Özil'le yaptığı görüşmelerin perde arkasındaki detaylar ortaya çıkmaya başladı. Özil'in transfer maliyetinin önemli bir kısmını karşılayan Acun Ilıcalı, ünlü futbolcunun eşi Amine Gülşe’ye de program yapma teklifinde bulundu.

Acun Ilıcalı’dan Amine Gülşe Hamlesi! Kaleyi İçten Fethetti…

Mesut Özil transferiyle ilgili detaylar ortaya çıkarken Acun Ilıcalı'nın duruma dahil olmasının ardından Fenerbahçe taraftarlarını sevindirecek bir haber daha geldi. Ilıcalı'nın, Özil transferinin maliyetinin büyük bir kısmını üstlendiği öğrenildi.

MODA PROGRAMI YAPACAK…

Tüm bu gelişmeler yaşanırken Acun Ilıcalı yeni bir hamlede bulunarak Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'ye Exxen'de program yapma teklifinde bulundu. Amine Gülşe'nin önümüzdeki aylarda bir moda programı ile izleyici karşısına çıkacağı öğrenildi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE