Acun Ilıcalı Survivor’da Yapılacak Flaş Değişikliği Açıkladı!

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, 2 Mayıs Pazar akşamı yeni bölümü yayınlanan Survivor’ın reklam arasında Instagram hesabından canlı yayın açarak yarışmacıların bilmediği bir değişikliği açıkladı.

TV 8’in reyting rekortmeni yarışma programı Survivor 2021 tüm hızıyla sürüyor. Ünlüler ve gönüllüler konseptinde devam eden fenomen yarışmanın yeni bölümü 2 Mayıs Pazar akşamı ekranlara geldi.

INSTAGRAM'A DAVET ETTİ

Programın yapımcısı Acun Ilıcalı, program reklam arasına girmeden önce Instagram’da canlı yayın başlatacağını ve yarışmacıların bilmediği ancak seyircilerin bileceği bir konuyu açıklayacağını söyledi.

Acun Ilıcalı Survivor’da Flaş Yapılacak Değişikliği Açıkladı! Yarışmacılar Bilmiyor..

1 MİLYONA YAKIN KİŞİ İZLEDİ

Acun Ilıcalı’nın bu sözleri Survivor izleyicilerini heyecanlandırdı. Ünlü yapımcının açtığı canlı yayına kızı Banu Ilıcalı da olmak üzere yaklaşık 1 milyona yakın izleyici katıldı.

“TAKIMLARDA DEĞİŞİKLİK OLACAK..”

Elemeyle ilgili sürpriz haberi Survivor izleyicileriyle paylaşan Ilıcalı, "Survivor'da ünlüler takımından eğer kadın yarışmacı elemesi olursa takımlar değişecek. Bir tarafta bir kadın yarışmacı kalacağı için değişiklik yapacağız. Kadın yarışmacı elemesi olursa acil durum konseyiyle yeni takımları oluşturacağız. Yarışmacılar da o zaman öğrenecek bunu” diye konuştu.

Ilıcalı bir takipçisinin sorusu üzerine ise "Takımlarda değişme olacak yeni yarışmacı almayacağız" dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2021, 17:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER