Acun Ilıcalı İlk Kez Konuştu! Cemal Can Survivor Şampiyonluğunu Hak Etti Mi?

Ezgi Mola’nın YouTube’da yayınlanan programına katılan Acun Ilıcalı, özel hayatından, Survivor’a kadar birçok konuda konuştu. Ilıcalı’nın şampiyon Cemal Can Canseven ile ilgili açıklaması ise dikkat çekti.

Acun Ilıcalı İlk Kez Konuştu! Cemal Can Survivor Şampiyonluğunu Hak Etti Mi?

Acun Ilıcalı, Ezgi Mola'nın YouTube’da yayınlanan ‘Tanınmış Kişileri Seviyorum’ programına konuk oldu. Özel hayatından Survivor’a kadar birçok konuda konuşan Ilıcalı, yarışmanın şampiyonu Cemal Can Canseven ile ilgili ise çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“OLİMPİYATLAR YAPARDIM…”

Küçükken de büyüdüğü mahallede olimpiyatlar yaptığını dile getiren Acun Ilıcalı, “Gazoz kapaklarından madalya yapıp verirdik. Hayatım boyunca hep oyun içinde oldum, oynatan oldum. Şu anda baktığımız zaman da aynı şeyi yapıyorum. Benden iyi kimse çok kolay yapamaz” şeklinde konuştu. Çocukluğunun çok sıra dışı geçtiğini söyleyen Ilıcalı, “Edirne'de kayboldum, sekiz saat sonra buldular beni. Yaşım daha dört” diye de ekledi.

Acun Ilıcalı İlk Kez Konuştu! Cemal Can Survivor Şampiyonluğunu Hak Etti Mi?

“ŞAMPİYONLUĞU HAK ETTİ…”

Survivor’a dair de konuşan Acun Ilıcalı, sözlerine “Bu sene en saygılı Survivor’lardan biri oldu” diyerek başladı. “Cemal Can bir de hak etti şampiyonluğu” şeklinde konuşan Ilıcalı, sözlerine şöyle devam etti: “Kendi kapasitesini en yükseğe taşıyan Cemal Can oldu. Sonuna kadar zorladı ve etkileyici bir performans ortaya koydu. Barış iyi başladı çok da iyi gidiyordu ama bir sakatlık geçirdi. Sakatlık sonrası geri dönemedi. Seyirci oyun kazanmayanı artık şampiyon yapmaya çok meyilli olmuyor. Çok sayı almasa da kritik yerlerde oyun kazanmasını istiyor.”

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE