Acun Ilıcalı, Exatlon Challenge yarışmacılarını açıkladı

Ne zaman başlayacağı henüz netleşmeyen Exatlon Challenge'ın yarışacak ünlüleri, Acun Ilıcalı açıkladı. Sürpriz isimlerin ve bazı Youtuber'ların dikkat çektiği yarışmacı listesinde kimler var? Detaylar haberimizde...

Acun Ilıcalı, Exatlon Challenge yarışmacılarını açıkladı

Exatlon Challenge kadrosu Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamayla belli oldu. Birçok ünlü yayıncı ve Youtuber'ın yer aldığı Exatlon Challenge kadrosunda Oğuzhan Uğur, Orkun Işıtmak ve Hayrettin gibi isimlerde yer alıyor.

Hayrettin

Exatlon Challenge yarışmacıları kimler?

Acun Ilıcalı'nın yeni yarışması Exatlon Challenge'da şu isimler yer alacak:

Doğan Kabak
Buse Plan
Barış Erdoğan
Burce Yağmur Karabal
Uras Benlioğlu
Aleyna Şen
Dilan Ay
Buğra Kazancı
Gözde Demiral

Hayrettin
Mendebur Lemur
Öykü Berkan
Furkan Kaya
Elanur Pat
Furkan Yaman
Dilara Aydın
Oğuzhan Uğur
Orkun Işıtmak

Oğuzhan Uğur

Orkun Işıtmak yeni formatı açıkladı

Youtuber Orkun Işıtmak canlı yayında yaptığı açıklamada, "Mecrayı henüz söyleyemiyorum fakat çok güzel bir proje ortaya çıkacak. Acun abiyle daha önceden bir araya gelmek çok istemiştik fakat bugüne kısmet oldu. Proje için önümüzdeki ay Dominik'te çekimlere gidicem. Exatlon Challenge, Survivor'dan farklı olacak ve toplamda 18 yarışmacı aynı evde kalacak. Farklı takımlarda 9'ar şekilde bölünecek olan 18 yarışmacı aynı evi paylaşacaklar ve bir yandan da reality show tarzında bir proje ortaya çıkacak. Öte yandan projede çok önemli isimler yer alıyor. Onları daha sonra açıklayacağım" demişti.

Orkun Işıtmak
Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2019, 07:13
YORUM EKLE