Acun Ilıcalı Evinde Ağırladığı Survivor'un 2 Yıldızını Hayatından Çıkardı

Survivor 2020 yarışmasının öne çıkan iki ismi ve aynı zamanda sevgili olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, Acun Ilıcalı tarafından defterden silindi.

Acun Ilıcalı Evinde Ağırladığı Survivor'un 2 Yıldızını Hayatından Çıkardı

Survivor'un yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, defalarca kez evinde ağırladığı eski Survivor yarışmacıları Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı'nı Instagram hesabından sildi.

ACUN ILICALI

PARTİYE ÇAĞIRMADI

TV8 ekranlarının gelenekselleşen yarışmalarından Survivor 2021'in birleşme partisi için hazırlıklara başlayan Acun Ilıcalı, Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'yı çağırmadı.

INSTAGRAM'DA TAKİPTEN ÇIKTI

Acun Ilıcalı, Survivor 2020'de yarışan ve şimdilerde birlikte olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nı 13 milyon takipçisinin olduğunu Instagram hesabından da sildi.

Acun Ilıcalı'nın eski yarışmacılarla arasında ne yaşandığı ise henüz bilinmiyor.

barış murat yağcı nisa bölükbaşı

BARIŞ VE NİSA ACUN'U HALA TAKİP EDİYOR

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı ise Acun Ilıcalı'yı takip etmeye devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2021, 16:01

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE