Acun Ilıcalı'dan Youtube fenomenleri ile ses getirecek yeni proje

Acun Ilıcalı, Türkiye'de YouTuber'larla Exatlon yarışmasının çekileceğini duyurdu. TV8'de yayınlanan Gel Konuşalım programına konuk olan Ilıcalı, Exatlon yarışmasının Türkiye'de çekileceğini ve ünlü YouTuber'ların yarışacağını söyledi.

Acun Ilıcalı'dan Youtube fenomenleri ile ses getirecek yeni proje

TV8 ekranlarında yayınlanan, sunuculuğunu Cengiz Semercioğlu, Seray Sever ve Eylem İpek Şafak'ın yaptığı Gel Konuşalım programına kanalın Acun Ilıcalı konuk oldu. Canlı yayında yaptığı işlerden bahseden Ilıcalı, Türkiye'de Exatlon yarışmasının çekileceğini söyledi.

Çocuklar çok enerjik olağanüstü ses getirecek!

Exatlon yarışmasını ünlü YouTuber Orkun Işıtmak'ın sunacağını açıklayan Acun Ilıcalı, "Exatlon'u Türkiye'de çekeceğiz ve efsane YouTuberlar yarışacak. TV8'in yayın akışı dolu olduğu için yer yok. TV8'de yayınlamayacağız. Güzel isimler var. Çocuklar çok enerjik olağanüstü ses getirecek bir projeye doğru gidiyoruz. Orkun Işıtmak sunucu olacak" açıklamalarında bulundu. 

Kanalı belli değil

Hangi kanalda yayınlanacağı şimdilik belli olmayan yarışma, dijital medya üzerinden yayın yapacak. 

Exatlon yarışması; yüksek fizik performans ve konsantrasyon gerektiren, Ünlüler ve Gönüllüler olarak ayrılmış iki takımın haftalar boyu özel kamplarda yaşayarak, hem kendi gruplarının galibiyeti hem de bireysel şampiyonluk için parkurlarda yarışırlar. Yarışma ABD, Meksika, Brezilya, Kolombiya ve Romanya gibi bir çok ülkelerde yayınlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2019, 15:15

Nurcan Şahin

YORUM EKLE