Acun Ilıcalı aylık gelirini açıkladı

Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Acun Ilıcalı, canlı yayında samimi itiraflarda bulundu. Ünlü televizyoncu "Aylık geliriniz ne kadar?" şaşırtıcı bir cevap verdi. 

Acun Ilıcalı aylık gelirini açıkladı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, sunuculuğunu Bircan Bali ve Ece Erken'in yaptığı 'Söylemezsem Olmaz' programına konuk olarak çarpıcı açıklamalar yaptı. Kariyerinden bahseden Acun Ilıcalı, "Ben yapımcılığı çok seviyorum. Muhabirlikle başladım. Muhabir hem yapımcı hem sunucu gibi bir şey bana göre. Şimdi aynı sistemi biraz büyüttüğümü düşünün. Yapımcılığı çok seviyorum." dedi.

"Aylık gelirimi birlikte 6 saatte hesaplarız"

Sunucu Ece Erken, Ilıcalı'ya "Aylık gelirin ne kadar?" sorusunu yöneltti. Ilıcalı, "Bizim bunu 6 saat hep beraber hesaplamamız lazım. Meksika'dan ne kazandık falan diye. İyi kazanıyorum diyelim." ifadelerini kullandı.

Bir şey planlamıyorum, bir çocuğum daha olabilir!

4 çocuğu olan Acun Ilıcalı, çocukları çok sevdiğini dile getirerek "Benim annem 7 kardeşti. 10 yaşındayken ben, beni ananemlerim evine yollamışlardı. O yüzden ses olayına alışkanlığım var. Kendi kızlarıma karşı duygularım farklıdır. Şımarık çocuklara karşı antipati duyuyorum. Bir çocuk daha olabilir. Bir şey planladığım yok da, çok seviyorum çocukları ama." diyerek bombayı patlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER