49 yaşındaki İclal Aydın'ın şaşırtan güzellik sırrı: DNA ışıltısı

Yıllara meydan okuyan İclal Aydın'ın güzelliği sırrı ortaya çıktı: DNA ışıltısı... iDNA ışıltısı nedir, DNA ışıltısını kimler yaptırabilir, nasıl yaptırılır?

49 yaşındaki İclal Aydın'ın şaşırtan güzellik sırrı: DNA ışıltısı

Geçtiğimiz senelerde kullandığı ilaçlardan dolayı kilo alan İclal Aydın, sıkı bir diyet sonucunda formuna kavuştu. Kilo verme süreciyle ilgili soru yağmuruna tutulan Aydın, yeni bir yola çıktığını ve sıkı bir programla birkaç ayda zayıfladığını söylemişti.

iclal aydın kilolu

Aydın şimdi de kendisini 10 yaş gençleştirecek bir operasyon yaptırdı.Fazla kiloları verdikten sonra İclal Aydın kendisini gençleştirecek operasyonu da buldu. İclal Aydın, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımı ile "DNA ışıltısı" adı verilen bir estetik uygulama yaptırdığını itiraf etti. İcal Aydın'ın son hali, görenleri şaşkına çevirdi.

DNA ışıltısı nedir, DNA ışıltsını kimler yaptırabilir? DNA ışıltısı nasıl yaptırılır? İşte detaylar...


 DNA IŞILTISI NEDİR?

DNA ışıltısı yöntemi ile kırışıklıklar ve nem kaybı giderilebilirken aynı zamanda cilde daha sıkı bir görüntü de katılır. DNA ışıltısı ile cilt hem daha sağlıklı hem de daha gergin bir hal alır. Cilt mikroskobik olarak daha genç bir hale gelir.DNA ışıltısı genellikle 40-45 yaşlarındaki hastalar için tercih edilen ve yoğun anti-aging yaratan bir yöntemdir.

dna ışıltısı

Uygulama hastanın ihtiyacına göre 3 seans olacak şekilde tercih edilebilir. Yine hastanın ihtiyacına göre uygulama için bir zaman algoritması çıkartılır ve bu süre zarfında hastaya DNA ışıltısı uygulanır. Bu uygulama ile 10 yaş gençleşmenin mümkün olduğu söylenir.

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE