45 gün boyunca korona tedavisi görmüştü! Burak Sergen'den haber var

Koronavirüs'e yakalanan ve ağır bir süreçten geçen en son Sadakatsiz dizisinde rol alan Burak Sergen, sosyal medya hesabından sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi.

45 gün boyunca korona tedavisi görmüştü! Burak Sergen'den haber var

Evinde otururken fenalaşan Burak Sergen 12 Nisan günü hastaneye kaldırılmış ve yapılan kontrollerin ardından koronavirüse yakalandığı anlaşılan ünlü oyuncu zorlu bir tedavi süreci geçirmişti. Doktorlar tarafından bir süre entübe edilen Sergen, 45 gün sonra koronavirüsü atlatmış ve hastane çıkışında bu açıklamaları yapmıştı.

"DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN"

 Taburcu olduktan sonra evde tedavisine devam eden Burak Sergen sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

 Hepinize ne kadar teşekkür etsem az... Ailem, nişanlım, oğlum, setteki güzel dostlarım, sevenlerim, menajerim, tanıdığım tanımadığım herkes dualarınızı esirgemediğiniz. Hep güzel enerjiler gönderdiğiniz için size minnet borçluyum... Hep birlikte sağlıklı ve güzel günlere... Eksik olmayın. ve hep yanımda olan ben uyurken nişanlıma oğluma aileme desteğini esirgemeyen dostlarıma isimleri tek tek yazamadığım için affınıza sığınıyorum Teşekkürlerim minnetim çok fazla... İyi ki varsınız. Dua ve enerjinizi eksik etmeyin.

Burak Sergen instagram açıklama 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021, 11:19

Selçuk Uzun

YORUM EKLE