16 Yıllık Evlilikte Mutsuz Son! Atılgan Gümüş Eşine Boşanma Davası Açtı

Atılgan Gümüş’ün geçen ay İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak 16 yıllık eşi Verda Gümüş’e anlaşmalı boşanma davası açtığı ortaya çıktı.

16 Yıllık Evlilikte Mutsuz Son! Atılgan Gümüş Eşine Boşanma Davası Açtı

Atılgan Gümüş, 16 yıllık eşi Verda Gümüş’ten boşanma kararı aldı. Oyuncunun, geçen ay İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak anlaşmalı boşanma davası açtığı ortaya çıktı.

SEBEBİ GEÇİMSİZLİK…

Gümüş, dava dilekçesinde tarafların fikren ve ruhen anlaşamamaları sonucu aralarında geçimsizliğin baş gösterdiğini belirtti. İkilinin ortaklaşa sunduğu protokole göre, oğullarının velayeti annede kalacak. Ünlü oyuncu, çocuğuyla haftanın belirli günlerinde ve özel günlerde şahsi ilişki kurabilecek.

Gümüş ayrıca oğluna aylık 4 bin 500 lira iştirak nafakası ödeyecek. Öte yandan taraflar karşılıklı olarak birbirlerinden nafaka, maddi ve manevi tazminat, katkı payı alacağı, eşya alacağı adı altında herhangi bir hak ve alacak talebinde bulunmadı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE