14 Şubat için Sürpriz ‘4 Kardeş’ Düeti

Müzik dünyasının önemli 4 kadın ismi güçlerini birleştirdi. Klibi 14 Şubat’a yetiştirilmeye çalışılan Âlâ isimli şarkıda Demet Akalın, Deniz Seki, Işın Karaca ve Cansu Kurtçu düet yaptı.

Demet Akalın ve Okan Kurt çifti önceki gün kızları Hira’nın doğum gününü kutladı. Düzenlenen partiye katılan Işın Karaca ve Demet Akalın’dan düet hakkında açıklamalar geldi. Demet Akalın, Deniz Seki, Işın Karaca ve Cansu Kurtçu Âlâ isimli şarkıyı birlikte seslendirdi. Düet şarkının fotoğraf çekiminin tamamlandığını belirten Demet Akalın, şarkının klibini 14 Şubat’a yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi.

“KADINLARIN GÜCÜ…”

Şu günlerde tüm dünyada kadının gücünün, birliğinin öne çıktığını hatırlatan Işın Karaca da düet hakkında açıklamalarda bulundu. Dört kadın olarak Türkiye’de bir ilk gerçekleştirdiklerini söyleyen Karaca, “Kadınların dayanışmasını gösterdik” dedi.

“DOST MU DÜŞMAN MI BELLİ DEĞİL…”

Demet Akalın, Fatih Ürek’in yaptığı açıklamalar hakkında da yorumda bulundu. “Derdi varsa telefonla arayabilirdi” diyen Akalın, “Hande Yener ile düşmandık. Bunların dostluğu, düşmanlığı belli değil” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 10:13

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE