10 külçe altın talebiyle dünya evine giren Aylin Coşkun kimdir?

Görkemli kına ve düğün görüntüleriyle sosyal medyanın gündemine oturan Aylin Coşkun kimdir? İşte detaylar...

10 külçe altın talebiyle dünya evine giren Aylin Coşkun kimdir?

Aylin Coşkun, 15 yıllık sevgilisi Volkan Aslan ile bugün dünya evine girerken düzenlenen görkemli kına ve düğün organizasyonlarının görüntülerini takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmedi. Görsel bir şölen olarak tanımlanabilecek organizasyonlara Hande Yener, Tolga Çam, Rıfat Yüzüak gibi isimler de katılım gösterdi. 

15 yıllık sevgililik dönemi evlilikle son buldu

Volkan Aslan ile 15 yıl gibi uzun bir dönem sevgili olarak kalan 42 yaşındaki sanatçı Aylin Coşkun en sonunda dünya evine girdi. Düzenlenen ihtişamlı organizasyonlar kapsamında yaşanan eğlenceli görüntüleri bir bir sosyal medya hesabından yayınlayarak takipçileriyle paylaşan Coşkun Kasım 2018'de doğum gününü kutlamak için gittiği Phuket adasında 15 yıllık sevgilisi Volkan Aslan'dan evlilik teklifi almıştı.

Sanatçının kına gecesi geçtimiz günlerde Sait Halim Paşa Yalısı'nda yapıldı. Geceye Hande Yener, Yıldız Çağrı Atiksoy, Gülşah Saraçoğlu da katılmıştı.

Peki dünya evine giren Aylin Coşkun kimdir? Nerede doğmuştur?

Aylin Coşkun kimdir?

1976 yılında Almanya'da hayata gözlerini açan şarkıcı Aylin Coşkun, lise öğretimini Cumhuriyet Kız Meslek Lisesi'nde tamamladı. 1997'de düzenlenen Miss Globe güzellik yarışmasında Türkiye Güzeli seçildi. Müziğe ilgisi oldukça yoğun olan Coşkun, müzisyen hocalardan şan dersleri alarak bu konuda eğitimini tamamlamak üzere Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ne girerek Şan ve Solfej bölümünü bitirdi. Aynı zamanda İstanbul ve Ankara'da bir süre mankenlik yaptı. Sanatçının ilk albümü 'Masal' 2004 yılında piyasaya çıktı. 

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER