Kanye West eşi Bianca Censori, Türk dönercisinde transparan kombiniyle sıra beklerken görüntülendi! Kanye West eşi Bianca Censori, Türk dönercisinde transparan kombiniyle sıra beklerken görüntülendi!

Madonna, ciddi bir bakteriyel enfeksiyona yakalandıktan sonra haziran ayının son haftasında yoğun bakıma alınarak entübe edilmişti.

Ardından taburcu edilerek tedavisine evde devam edilen 64 yaşındaki pop yıldızı, ilk kez New York sokaklarında görüntülenmişti.

Son olarak sosyal medya hesabında dans ettiği anları paylaşan ikonik şarkıcı, yeni bir teşekkür mesajı paylaştı. Şarkıcı "Aile ve arkadaşların sevgisi en iyi ilaçtır" diyerek çocuklarıyla birlikte olduğu kareleri yayınladı.

Kendisine gönderilen bir hediyeyi gördüğünde ağladığını belirten yıldız "Hayatta olduğum için şanslı hissediyorum” dedi.

Madonna, dans ettiği videoyu paylaştığında ise "Vücumu hareket ettirebilmek ve biraz dans edebilmek beni dünyadaki en şanslı yıldız gibi hissettiriyor" demişti. "Luckiest Star" (En Şanslı Yıldız) şarkıcının Madonna adlı albümünün öne çıkan parçalarından.