KÜNYE

 

Yayın Sahibi
NEO MEDYA Yapım Prodüksiyon
Elektronik Tic.Ltd.Şti


____________

Genel Yayın Yönetmeni
Bülent Makar ( bulent.makar@magazinburada.net )

Yayın Koordinatörü
Kamil Sümer (kamil.sumer@magazinburada.net )

Yayın Sorumlusu
Cem Tuğrul Makar ( cem.makar@magazinburada.net )
Gülçin Hatır ( gulcin.hatir@magazinburada.net )

Editörler
Ferhat Er ( ferhat.er@magazinburada.net )

Duygu Akın ( duygu.akin@magazinbruada.net )
Burak Akbaba ( burak.akbaba@magazinburada.net )

Pervin Ersoy ( pervin.ersoy@magazinburada.net )
Yasin Arslan ( yasin.arslan@magazinburada.net ) 

Ayça Sağlam ( ayca.saglam@magazinburada.net )

Muhabirler
Kamil Özet ( kamil.ozet@magazinburada.net )

Kameramanlar
Süleyman ÖZCAN (suleyman.ozcan@magazinburada.net )
Orhan ŞİMŞEK ( orhan.simsek@magazinburada.net )

Montaj - Kurgu
Hamit Arpacı (hamit.arpaci@magazinburada.net )
Feyza Gıcır ( feyza.gicir@magazinburada.net)

Sosyal Medya Sorumluları
Gülçin Hatır ( gulcin.hatir@magazinburada.net )
Hasan Aras ( hasan.aras@magazinburada.net )

Dijital Pazarlama Sorumluları
Gülçin Hatır ( gulcin.hatir@magazinburada.net )
Hasan Aras ( hasan.aras@magazinburada.net )

YouTube Sorumlusu
Ceylani Yayla (ceylani.yayla@magazinburada.net )

Avrupa Sorumlusu
Serdar TOPÇU ( serdar.topcu@magazinburada.net )
 Telefon: 00 49 171 211 17 94

Mali İşler
Talip Özgür CİHAN ( talipozgur.cihan@magazinburada.net )
Telefon: 0532 577 86 33

Hukuk Bürosu
Asya Hukuk - Av. Hüseyin MÜSLÜM
0532 307 76 81

İdari İşler
Dursun BEDİR - Semra BOSTAN-Kayhan Akıl-Furkan Makar
Telefon: 0534 699 52 47

Ulaştırma
Kadir ERGİN

İletişim
info@magazinburada.net
Telefon: 0212 924 05 56
Telefon: 0535 206 84 89

WhatsApp İhbar Hattı
0535 206 84 89

Reklam İşbirliği
info@magazinburada.net

Adres:
Kasap sokak, Eser iş merkezi C blok numara 20 kat 6 daire no: 49 Gayrettepe/Beşiktaş

İstanbul