"Şuursuz Aşk" filminin galası gerçekleştirildi! Vizyon tarihi ne zaman?

Başrollerini İsmail Hacıoğlu ve Ebru Şahin'in paylaştığı merakla beklenen 'Şuursuz Aşk' filminin galası dün akşam ÖzdilekPark İstanbul AVM'de yapıldı.

"Şuursuz Aşk" filminin galası gerçekleştirildi! Vizyon tarihi ne zaman?

Ebru Şahin, sinema dünyasından çok sayıda ünlü ismin katıldığı galada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, İsmail Hacıoğlu'nun sağlık sıkıntılarından dolayı galaya katılamadığını söyledi.Filmi ilk defa galada izleyeceğini belirten Şahin, "Gerçekten çok güzel bir ekiple, güzel bir ruh oluşturarak, bir enerji yakalayarak çalıştık. Onun yansımasını sinema perdesinde bulacağız inşallah. Böyle ümit ediyorum." dedi.

"Hikayeye inandık ve birbirimizi izlerken de çok duygulandık"

Burcu Kara da heyecanlı olduklarını dile getirerek, şöyle konuştu: "Yazın şahane bir oyuncu ve ekip dayanışmasıyla çok güzel bir ortamda, çok çok duygulanarak ve çok mutlu olarak sete gidip, geldik. Kendimizce ortaya güzel bir şeyin çıktığını düşünüyoruz. Hikayeye inandık ve birbirimizi izlerken de çok duygulandık."

Oyuncu Ruhi Sarı da sıcak bir film çektiklerinden bahsederek, şu değerlendirmede bulundu:

"Şuursuz Aşk derken aşkın kendisinde zaten bir şuursuzluk durumu vardır. Ama bu filmde daha da şuursuzlaşıyor. Çünkü iki tane tertemiz insanın tertemiz aşkının etrafında dönen kirli dolapları da anlatan bir hikaye. Bir dönem işi. Biz işimizi çok severek yaptık. Umarım seyircimizin de yüreğinde bir yer bırakırız."

Şuursuz Aşk filmi 27 Aralık'ta sinemaseverlerle buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2019, 12:54

Ecem Köksal

YORUM EKLE