Sezen Aksu’dan İzmir'in Kızları Sürprizi

‘İzmir’in Kızları’ adlı müzikli oyununda Sezen Aksu sürprizi yaşandı. Usta sanatçı, kendi şarkılarından hazırlanan oyunu ilk kez seyretti.

Sezen Aksu’dan İzmir'in Kızları Sürprizi

Prömiyer yaptığı andan itibaren yoğun ilgiyle karşılanan ve büyük beğeni toplayan ‘İzmir’in Kızları’ adlı müzikli oyununda Sezen Aksu sürprizi yaşandı. Usta sanatçı Pazar akşamı kendi şarkılarından hazırlanan müzikli oyunu ilk kez seyretti.

“DAHA NE OLSUN…”

Oyun sonrasında oyuncularla bir araya gelen Sezen Aksu, herkesi tek tek kutladı. “Son derece bizden, sıcak, sarıp sarmalayan bir Ege hikayesi izledim” diyen sanatçı, “Senaryo ile şarkıların örgüsü de çok iyi düşünülmüştü. Prodüksiyon, oyunculuklar; hepsi çok başarılıydı.  Bir kere kadınlık anlayışı çağdaş, aydınlık; hikaye bizden. Daha ne olsun” dedi.

Serdar Saatman’ın yazdığı, Gaye Cankaya’nın rejisiyle sahneye konan İzmir’in Kızları adlı müzikli oyun, etkileyici sahne tasarımı ve görsel dünyasıyla sıcak bir Ege kasabasını İstanbul’a taşıyor. İzleyenleri güçlü aşk, aile ve dostluk temalarıyla kendi yaz anılarında nostaljik bir yolculuğa çıkaran oyuna Sezen Aksu şarkıları eşlik ediyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2020, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER