Şahane Hayaller Vizyona Girdi

Şahane Hayaller filmi 7 Şubat’ta beyaz perdede vizyona girdi. Şair olma hayallerinin peşinden koşan Ömer adlı karakteri konu alan film, izleyicilerine sıcak, keyifli ve ailecek izlenebilecek bir komedi sunuyor.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın üstlendiği Şahane Hayaller filmi 7 Şubat’ta vizyona girdi. Ömer Başdoğan, Salih Kalyon, Suzan Aksoy, Cemil Şahin ve Çetin Altay gibi önemli isimlerin yer aldığı Şahane Hayaller filmi, şair olma hayallerinin peşinden koşan karakterin hikayesini konu alıyor.

AİLENECEK İZLENEBİLECEK EĞLENCELİ BİR FİLM

Şahane Hayaller filminin galasında basının sorularını yanıtlayan Ömer Başdoğan, güzel bir ekiple güzel bir iş çıkardıklarını dile getirdi.

Filmde, ana karakter Ömer’i seven kızı canlandıran Berrak Güvem ise keyifli, ailecek izlenebilecek sıcak bir iş ortaya çıkarttıklarını söyledi.

Şahane Hayaller’de rol alan bir diğer usta isim ise Suzan Aksoy oldu. Suzan Aksoy, filmde Ömer’in annesi rolüne hayat veriyor.

BİLAL SONSES DOKUNUŞU

Filmde en dikkat çeken işlerden birisi de “Yanarsın ve Kanarsın” adlı şarkı oldu. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan şarkı, sosyal medya kullanıcıları tarafından beğenilmiş ve olumlu yorumlar almıştı.

Şarkı hakkında konuşan Ömer Başdoğan, sözleri Bilal Sonses ile birlikte yazdıklarını belirterek, “Aranjesini Kerem Ökten yaptı. Sözlerin içerisinde benim sosyal medyada kullandığım repliklerim de bulunuyor. İddialı değil ama samimi” diye konuştu.

ŞAİR OLMA HAYALİNDEKİ BİR GENÇ

Yıllarını şair olma hayalleriyle geçiren Ömer’in bir gün karşısına liseden arkadaşı Ali çıkar. Ali, Ömer’in bu hayallerini tekrar canlandırır. Amacı ise Ömer’in menajerliğini yapıp sırtından para kazanmaktır, ancak Ali’nin ne edebiyat dünyası hakkında ne bir bilgisi ne de bir çevresi vardır. Ali, Ömer’in kitabını bastırmak ve onu tanıtmak için olmadık yolları izleyince Ömer’in başına en olmadık şeyler gelir.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 20:22

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE