Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik 6 paylaşımı

Şahan Gökbakar, Recep İvedik'in afişini paylaşarak takipçilerine "Recep İvedik bir dahaki serüvende nereye gitsin?" diye sordu. Gökbakar'ın milyonlarca takipçisi, paylaşıma yüzlerce yorum yazarak fikirlerini dile getirdiler. Recep İvedik 6 ne zaman vizyona girecek? Detaylar haberimizde...

Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik 6 paylaşımı

İzlenme rekorları kıran Recep İvedik 6 ne zaman vizyına girecek? Recep İvedik 6 ne zaman yayınlanacak? Recep İvedik 6 yeni fragmanı yayınlandı mı?

Recep İvedik'in yönetmeni kim?

Yönetmenliğini Şahan Gökbakar'ın kardeşi Togan Gökbakar'ın üstlendiği Recep İvedik 6'nın çekimleri Afrika'da gerçekleştirildi. Şahan Gökbakar, bir sonraki serisinin de Afrika yahut Uzak Doğu'da geçeceğini söyledi.

Şahan Gökbakar takipçilerine sordu

Ünlü komedyen, Instagram'dan paylaştığı Recep İvedik 6 afişinin açıklamasına, "Bu serüvende Recep, Konya diye Kenya' ya gidiyor. Peki sizce bundan sonraki seruvende nereye gitsin?" sorusunu sordu. Milyonlarca takipçisi olan Gökbakar'ın paylaşımına, yüzlerce yorum geldi.

Recep İvedik 6 ne zaman vizyona girecek?

Recep İvedik serisinin altıncı filmiolan Recep İvedik 6, 8 Kasım 2019 Cuma günü vizyona girecek.

Recep İvedik afişi

Recep İvedik kimdir?

Şahan Gökbakar tarafından yazılan Recep İvedik karakteri, ilk defa 2005 yılında Dikkat Şahan Çıkabilir adlı televizyon programında izleyiciyle buluşmuştur. 2008 yılında vizyona giren ilk film 4.301.693 kişi tarafından izlenerek Türk sinema tarihi rekorunu kırmıştır. 
2009 yılında gösterime giren Recep İvedik 2 filmi 4.333.144 kişi tarafından izlenerek bu rekoru geliştirmiştir. Çekimleri Maldivlerde gerçekleştirilen Recep İvedik 4, yeni bir rekora imza atarak 7.369.098 kişi tarafından izlenmiştir. 

Kırılması güç bu rekor, 2017 yılında vizyona giren ve 7.437.050 kişi tarafından izlenen Recep İvedik 5 tarafından tekrar kırılmıştır. Recep İvedik efsanesi ülke sınırları dışında da sayısız başarıya imza atarak halen yurt dışında en çok izlenen Türk filmidir.

Serinin tümü tüm filmleri dünyada yaklaşık 30 milyon sinema seyircisine ulaşmış olup, son filmi Recep İvedik 5 tüm zamanların en çok izlenen ve en yüksek hasılata sahip olan film olma özelliğini elinde tutmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 00:55
YORUM EKLE