Rutkay Aziz Aldığı Ödülü Sağlık Emekçilerine Adadı! Cevap Gecikmedi…

Rutkay Aziz, Altın Koza Film Festivali’nde ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ne layık görüldü. Aldığı ödülü TTB ve tüm sağlık emekçilerine adayan usta oyuncuya cevap gecikmedi.

Rutkay Aziz Aldığı Ödülü Sağlık Emekçilerine Adadı! Cevap Gecikmedi…

Beşiktaş Belediyesi, bu yıl 27’ncisi gerçekleşen Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali Ödül Töreni’ne Süleyman Seba Kültür Merkezi’nde ev sahipliği yaptı. Birçok sanatçı ve oyuncunun katıldığı törende, Ercan Kesal’ın senaryosunu yazdığı ‘Nasipse Adayız’ en iyi film dalında Altın Koza’nın sahibi oldu.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ADADI…

Nur Sürer ve Rutkay Aziz, ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ne layık görüldü. ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’nü alırken konuşma yapan Rutkay Aziz, “Onur ödülü. Ben bu ödülü, son derecede onurlu ve ilkeli bir biçimde emek veren Türk Tabipleri Birliği’ne hediye edeceğim. Bu hafta içinde sizlerin de selamlarınızı ve alkışlarınızı göndererek onları selamlayacağım. Hem sağlık emekçilerini hem de tabipleri. Tekrar tekrar sağ olun” ifadelerini kullanarak ödülü Türk Tabipleri Birliği ve sağlık emekçilerine armağan etti.

Rutkay Aziz Aldığı Ödülü Sağlık Emekçilerine Adadı! Cevap Gecikmedi…

“İYİ Kİ DUYARLI SANATÇILAR VAR…”

TTB, bu mesajı sosyal medya hesabından “Sevgili Rutkay Aziz’e tüm sağlık emekçileri adına teşekkür ediyoruz. İyi ki duyarlı sanatçılar var” ifadeleriyle selamladı.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2020, 11:01

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE