Rasim Öztekin Kavuğa Doldurduğu Servetini Bakın Nereye Bağışlayacak?

Kel Hasan Efendi'den İsmail Hakkı Dümbüllü'ye ondan Münir Özkul'a, Münir Özkul'dan Ferhan Şensoy ve son olarak Rasim Öztekin'e geçen kavuk törenle devredilecek. Devir teslim töreni 20 Eylül’de Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek. Kavuğun son emanetçisi Şevket Çoruh, Rasim Öztekin'den kavuğu devralacak. Rasim Öztekin, Türk tiyatrosu için çok önemli bir miras olan kavuğun teslim gecesinden elde edilen geliri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağışlayacağını açıkladı.

Rasim Öztekin Kavuğa Doldurduğu Servetini Bakın Nereye Bağışlayacak?

Kel Hasan Efendi'den İsmail Hakkı Dümbüllü'ye ondan Münir Özkul'a, Münir Özkul'dan Ferhan Şensoy ve son olarak Rasim Öztekin'e geçen kavuk törenle devredilecek.

türk tiyatrosu kavuk sahibi isimler kel hasan efendi ismail hakkı dümbüllü münir özkul rasim öztekin ferhan şensoy

Devir teslim töreni 20 Eylül’de Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek. Kavuğun son emanetçisi Şevket Çoruh, Rasim Öztekin'den kavuğu devralacak.

rasim öztekin kavuk

Rasim Öztekin, Türk tiyatrosu için çok önemli bir miras olan kavuğun teslim gecesinden elde edilen geliri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağışlayacağını açıkladı.

rasim öztekin kavuk geliri açıklama

Tiyatro sanatçısı Rasim Öztakin, 20 Eylül’de Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda Şevket Çoruh'a teslim edeceği kavuğun töreninde elde edilecek bilet gelirlerini Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne (ÇYDD) bağışlayacağını açıkladı.

rasim öztekin ferhan şensoy

Twitter hesabından açıklama yapan Öztekin, "Kavuğu 20 Eylül’de Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda özel bir törenle Şevket Çoruh’a teslim edeceğim. İBB’nin desteği ile gerçekleştirilecek gecenin bilet gelirlerini ise Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağışlamaya karar verdim" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2020, 19:35

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE