ÖDÜLLÜ OYUNCU SELEN UÇER’İN YENİ SINGLE’I ‘CENNET’İN KLİBİ YAYINLANDI!

Başarılı oyuncu Selen Uçer’in, yayınlandığı andan itibaren pek çok müzik listesinde ve platformlarda üst sıralarda yer alan yeni single’ı ‘Cennet’e özel bir klip geldi. Uçer’in 2017 yılında ilk defa oyuncu arkadaşı Esra Dermancıoğlu ile duyurduğu bu şarkının klibini de Dermancıoğlu çekti.

ÖDÜLLÜ OYUNCU SELEN UÇER’İN YENİ SINGLE’I ‘CENNET’İN KLİBİ YAYINLANDI!

Son olarak SİYAD Ödülleri’nden ‘Aşk, Büyü, vs.’ filmindeki performansıyla ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü kazanan ve kariyerine sayısız ödül sığdıran başarılı oyuncu Selen Uçer’in yeni single’ı ‘Cennet’in klibi yayınlandı. Söz ve bestesi Demirhan Baylan’a ait olan, düzenlemesini ise Burak Erkul ve Tolga Görsev’in yaptığı şarkı için Uçer’in oyuncu arkadaşı Esra Dermancıoğlu kamera arkasına geçti. 

Serdar Ünlütürk’ün görüntü yönetmenliğini yaptığı ve 4 saatte çekilen klibin perde arkasında oyuncu Ayfer Tokatlı da yer aldı. Eğlence dolu anların yaşandığı çekimlerin ardından yayınlanan kliple birlikte Selen Uçer ve Esra Dermancıoğlu’nun 2017 yılında birbirlerine verdikleri söz de gerçekleşmiş oldu. 

Tolga Görsev’in prodüktörlüğünde ve Tolga Görsev Music Production etiketiyle çıkan ‘Cennet’, tüm müzik platformlarından dinlenebiliyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER