Murat Cemcir ve Ahmet Kural Baba Parası filmini anlattı!

Murat Cemcir, Ahmet Kural ve Yağmur Tanrısevsinin başrollerinde olduğu Baba Parası filmi 1 Ocak 2020'de sinemaseverlerle buluşacak. Üç başrol oyuncusu filmi Magazinburada mikrofonlarına anlattı.

Murat Cemcir ve Ahmet Kural Baba Parası filmini anlattı!

Murat Cemcir ve Ahmet Kural Baba Parası filmini anlattı

Başrollerinde Murat Cemcir, Ahmet Kural ve Yağmur tanrısevsinin başrollerinde olduğu Baba Parası filmi 1 Ocak 2020'de sinemaseverlerle buluşacak.

Filmin başrol oyuncularından Yağmur Tanrısevsin, filmin bir aile hikayesini anlattığını belirterek," Bir aile var ama normal bir aile değil, garip bir aile. hem kardeşlik,hem aile hikayesi. Biz üç kardeşi canlandırıyoruz. Artı tanımadığımız bir sürü kardeş var daha sonraları onlarla karşılaşıyoruz. Ortada bir para var herkes bu paranın peşinde"dedi

Filmde Niyazi karakterini canlandıran Murat Cemdir ise filmle alakalı şunları söyledi:

Esasında filmin konusı şu;Ben Tülin ile beraber abi kardeş yaşıyorum. Babamız bizi çok küçükken terk etmiş. Biraz da olsa bizi takip ediyor. babamızın varlığını biliyoruz. Birgün hastalandığını öğreniyoruz ve yanına gittiğimizde bize mirasını açıklıyor. Aynı zaman da orada bir kardeşimizin daha olduğunu öğreniyoruz.

Taksi şoförü Selim karakterinde olan Ahmet kural,"Mirasa üçücü kardeş olarak dahil oluyorum. Miras üçe bölünüyor. karakterim biraz marjinal bir tip olarak görülüyor fakat çok sevecen, çok saygılı seyircinin çok kolay seveceği sahipleneceği bir karakter Selim.

Baba Parası filmi 1 Ocak 2020'de sinemaseverlerin huzurnda olacak.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2019, 17:24

Ecem Köksal

YORUM EKLE