Mission Impossible 7'ye Marvel'den sürpriz transfer

Marvel Sinema Evreni'nde Kaptan Amerika Steve Rogers'ın unutamadığı aşkı Peggy Carter'ı oynayan ünlü İngiliz oyuncu Hayley Atwell, Mission Impossible 7 filminin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Mission Impossible 7 ne zaman vizyona girecek?

Mission Impossible 7'ye Marvel'den sürpriz transfer

Mission Impossible 7'ın kadrosundan ilk haberler gelmeye başladı. Marvel Sinema Evreni'nde Kaptan Amerika'nın büyük aşkı Peggy Carter'ı canlandıran güzel oyuncu Hayley Atwell, serinin yedinci filminde boy gösterecek.

Mission Impossible 7 ne zaman vizyona girecek?

Son olarak Mission Impossible Yansımalar ile beyaz perdede seyircilerle buluşan uzun soluklu aksiyon serisinin yedinci devam filmi, 23 Temmuz 2021 Cuma günü seyircilerin karşısına çıkacak.

"Emirlere uymam"

37 yaşındaki Atwell, seriye girişini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Güzel yıldız, "Görev kabul edildi. Ancak ben pek de emirleri takip eden biri değilimdir" diye bir mesaj ekledi.

Yapımcı ile yönetmen el sıkıştı

Beyaz Perde'de yer alan habere göre; seriden Mission Impossible Yansımalar ve Mission Impossible 5 filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan block buster filmlerin usta yönetmeni Christopher McQuarrie ile yapım şirketi Paramount arasında yeniden anlaşma sağlandı.

Yapılan anlaşmaya göre McQuarrie, Tom Cruise'un başrolünde olduğu Mission Impossible serisinin iki devam halkasını daha yönetecek. Ayrıca McQuirrie, yine Tom Cruise'un başrolünde yer aldığı 1986 yapımı Top Gun'ın devam filmi olan Top Gun Maverick'te de senarist koltuğuna oturuyordu.

Mission Impossible 7 oyuncu kadrosunda kimler var?

Mission Impossible'ın yeni çekilecek devam halkaları için Tom Cruise'un dışında serinin diğer filmlerinde de izlediğimiz Luther Stickell rolündeki Ving Rhames, altıncı film ile dördüncü kez Benji Dunn olarak izlediğimiz başarılı oyuncu Simon Pegg ve serinin Ilsa Faust'u olarak izlediğimiz güzel oyuncu Rebecca Ferguson da geri dönecek.

25 yıllık film serisi

Neredeyse 25 yıla yayılan aksiyon serisinde şu ana dek 6 film bulunuyor. Serinin son filmi dünya çapında 790 milyon dolarlık bir hasılat elde etmişti.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2019, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER