Karolin Fişekçi Orhan Pamuk'un Seks Fantazisini İfşa Etti

Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk ile çalkantılı bir aşk yaşayan Karolin Fişekçi, Orhan Pamuk'un seks fantazilerini ifşa etti. Orhan Pamuk'un kadın tercihlerine de ışık tutan bu açıklamalar oldukça dikkat çekici nitelikte...

Karolin Fişekçi Orhan Pamuk'un Seks Fantazisini İfşa Etti

Benim Adım Kırmızı, Masumiyet Müzesi, Gizli Yüz gibi pekçok edebi esere imza atan dünyaca ünlü yazar Orhan Pamuk ile olaylı bir aşk yaşayan Karolin Fişekçi, yazarın özel hayatına dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

'Orhan Pamuk Nobel almamış olsaydı onunla ilişki yaşamazdım' açıklamasıyla o dönem gündeme oturan Karolin Fişekçi, "Benimle keyif yapıyor sonra o kadınla (Kiran Desai-Hint asıllı kadın yazar) resmi davet ve balolara gidiyordu" dedi.

orhan pamuk kiran desai karolin fişekçi

Yıllar önce Orhan Pamuk’la aşk yaşadığı iddiasıyla uzun süre gündem olan ressam Karolin Fişekçi, sosyal medya üzerinden ünlü yazarla ilişkisini anlattı.

KAROLİN FİŞEKÇİ AŞK YAŞIYORUZ DESE DE ORHAN PAMUK HEP İNKAR ETTİ

Karolin Fişekçi’nin adı ilk kez 2011’in aralık ayında Orhan Pamuk’la yan yana çekilmiş fotoğrafının ortaya çıkmasıyla duyulmuştu. Fişekçi o günden sonra basına yaptığı açıklamalarla gündemden düşmedi,

karolin fişekçi

Pamuk ise ilişki iddiasını reddetti.

Karolin Fişekçi, bir röportajında Orhan Pamuk’un Hint yazar Kiran Desai ile ilişkisi sırasında kendisiyle de görüşmeye devam ettiğini öne sürmüştü.

Sosyal medya üzerinden yapılan bir yayına katılan Fişekçi, o iddiasını yeniden gündeme getirdi.

orahn pamuk

"KADIN GELİNCE BİZ 4. KATTA GÖRÜŞÜYORDUK BENİMLE KEYİF YAPIYOR ONUNLA GİDİYORDU"

Karolin Fişekçi şöyle dedi: “Orhan Pamuk’la bir sergi açılışında tanıştık. Önce mail’leştik, sonra beni atölyesine çağırdı. Cihangir’deki bir binanın 4’üncü ve 7’nci katında atölyeleri vardı.

kiran desai hintli yazar

Hintli kadın geldiğinde 7’nci katta kalıyordu. Kadın gelince biz 4’üncü katta görüşüyorduk. Benimle keyif yapıp resmi davetlere onunla gidiyordu.”

ÇOCUK HABERİ KIRAN DESAİ SIZDIRDI

Orhan Pamuk’un 2011 yılında Almanya’da 5 yaşında bir oğlu olduğu iddiası ortaya atılmıştı. Karolin Fişekçi, yayında o konudan da bahsetti:

karolin fişekçi piyano seksi

“Bir ara Orhan Pamuk’un bir kadından çocuğu olduğu haberi çıkmıştı. Meğer beni öğrenince Hintli kadın (Kiran Desai) o haberi basına sızdırmış.”

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2021, 16:04

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE