Karantina Altındakilere Netflix ile İlgili Üzen Gelişme

Ölümcül koronavirüs nedeniyle evlerine kapanan herkes dijital platformlarda zaman geçirmeye başladı. Bunlardan biri olan Netflix ile ilgili üzen bir gelişme yaşandı.

Karantina Altındakilere Netflix ile İlgili Üzen Gelişme

Çin’den tüm dünyaya yayılan ve Türkiye’de de vakaların günden güne artması ile birlikte herkes kendini evinde karantina altına aldı. Evlerinde zaman geçirmek isteyenler djital platformlara yöneldi. Ancak film izleme platformu Netflix ile ilgili abonelerini endişelendiren bir gelişme yaşandı.

ERİŞİM ŞİKAYETLERİ GELMEYE BAŞLADI…

DownDetector internet sitesine göre, Netflix, geçen gün geniş çaplı teknik problemler yaşadı. Siteye göre Netflix, doğu zaman dilimine göre saat 12.30’da erişim sorunları yaşandığını belirten şikayet bildirimleri almaya başladı. Şikayetler genellikle kuzeydoğu ABD, güney Kaliforniya, uzeybatı Pasifik ve Teksas’ta kaydedildi. Şikayetlerin yaklaşık yüzde 41’inde platforma erişilemediği ifade edildi.

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER