İzmir'de Melek Mosso gecesi

Müzikte yeni neslin sevilen sesi Melek Mosso, sahne aldığı İzmir'de büyük ilgiyle karşılaştı. Şarkıları internette milyonlarca kez izlenen Mosso, sevilen parçalarını ve cover şarkılarını İzmirliler için seslendirdi.

İzmir'de Melek Mosso gecesi

Üçüncü Yeniler olarak adlandırılan yeni nesil şarkıcılardan olan Melek Mosso, İzmir'de sevenleriyle buluştu.

İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında düzenlenen Mogambo Geceleri'nde sahne alan 30 yaşındaki şarkıcı, farklı yorumu, tarzı ve sesiyle izleyenlerinden alkış topladı.

Yıldız Tilbe cover'ı on milyonlarca izlendi

Grundig Türkiye'nin düzenlediği şarkı yarışmasında jüri özel ödülünü kazanan Mosso, 2018 yılında kendisine ait Youtube kanalında, Yıldız Tilbe'ye ait Vursalar Ölemem şarkısını kendi tarzıyla yorumladığı video, yaklaşık 73 milyon kez, Arzular Arsız şarkısı ise 26 milyon kez izlendi.

Şarkısı Çukur'da yayınlandı

Çukur adlı dizisinde yayınlanan Hiç Işık Yok adlı şarkısıyla da dikkatleri üzerine çeken Melek Mosso, şarkıları yorumlama şekli, farklı tarzı ve ses tonuyla dikkat çekiyor.

İzmirliler'i coşturdu

Melek Mosso, İzmir'de Bana Yalan Söylediler, Hiç Işık Yok, Sarıla Sarıla, Arzular Arsız, Ben Varım gibi çok sayıda şarkısını mekanı dolduran müzikseverlerle birlikte seslendirdi.

Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan yeni neslin sevilen sesi, İzmir'de sahne almadan kısa süre önce tweet atmıştı.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER