Hülya Avşar Bodrum Günay'da Sahnenin Tozunu Attı!

Hülya Avşar, sahnelere muhteşem bir dönüş yaptı. Bodrum'daki Bvs Bosphorus Otel içerisinde yer alan Günay Restaurant'da sahne alan Avşar kızı, hem kulaklara hem de gözlere adına yakışır bir ziyafet çekti!

Hülya Avşar Bodrum Günay'da Sahnenin Tozunu Attı!

Hülya Avşar, Bodrum Günay Restaurant'ta muhteşem bir konser verdi.

Sahneye Özlem Kaya imzalı bir elbise ile çıkan Avşar, repertuarında ağırlıkla Türk Sanat Müziği şarkılarına yer verdi.

Hülya Avşar, sahnedeki neşeli tavırları ve muhteşem performansıyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Avşar kızının Günay'daki şovunu izlemeye gelenler arasında Gonca Vuslateri, Cenk Eren, Alpay-Gaya Başaran, Ercan-Jale İşal, Sarp Yaman, Canan Yaka-Ergin Tanca, Murat Karabova, Korhan-Demet Öniz ve Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu da vardı.

HÜLYA AVŞAR SAHNEDEN ALİŞAN'A GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ

Hülya Avşar, Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde kaza geçiren sanatçı dostu Alişan ve ailesine de sahneden geçmiş olsun dileklerini iletti. Kaza olmamış olsaydı Alişan ile birlikte sahne alacaklarını söyleyen Hülya Avşar, "Verilmiş sadakaları varmış, gerçekten çok üzüldüm. Allah kimsenin başına böyle kötü ve üzücü bir durum vermesin" sözleriyle üzüntüsünü dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2020, 09:14

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE