Haluk Bilginer ile Elçin Sangu'nun Yatak Sahnesi Olay Oldu!

Yönetmenliğini Ezel Akay’ın yaptığı, başrollerini Haluk Bilginer, Elçin Sangu ve Demet Akbağ’ın paylaştığı 9 Kere Leyla filminden ilk fragman geldi.

Haluk Bilginer ile Elçin Sangu'nun Yatak Sahnesi Olay Oldu!

Başrollerini Haluk Bilginer, Elçin Sangu ve Demet Akbağ’ın paylaştığı, yönetmenlik koltuğunda Ezel Akay’ın oturduğu 9 Kere Leyla filminden ilk fragman geldi.
Netflix’te yayınlanacak olan filmde Fırat Tanış ve Alican Yücesoy gibi isimler de yer alacakken, Haluk Bilginer ile Elçin Sangu’nun yatak sahnesi fragmana damga vurdu.
Herkesin merakla beklediği 9 Kere Leyla filmi, 4 Aralık tarihinde Netflix’te izleyicisiyle buluşacak.

9 KERE LEYLA KONUSU

Haluk Bilginer ile Elçin Sangu'nun Yatak Sahnesi Olay Oldu!

Leyla ile Adem çifti mutlu bir evlilik yaşarken, hayatlarına giren güzel evlilik terapisti Nergis, Ademi’in kalbini çalar. Görünürde çok zengin biri olan Adem’in bütün malvarlığı Leyla’nın üzerinedir.
Nergis’e aşık olan adam, aralarındaki engeli kaldırmak içi harekete geçer ve Leyla’yı kendisinden uzaklaştırmaya çalışır. Ancak Adem’in bu çabaları başarısızlıkla sonuçlanır.
Leyla’da bir türlü kurtulamayan Adem, çözüm olarak Leyla’yı öldürmeyi düşünür. Gözü Nergis’ten başkasını görmeyen Adem, Leyla’yı ortadan kaldırabilmek için tam 9 farklı girişimde bulunur. Ancak Leyla’yı öldürmek Adem’in sandığı kadar kolay değildir.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 16:24

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE