Görkem Balkış yeni sound’u ile geliyor

Görkem Balkış sözü ve müziği kendisine ait olan şarkıları gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Her şarkısında farklı bir soundu dinleyicilerine sunarak müzik yelpazesinin genişliğini ortaya koyan Görkem Balkış 3. teklisi “ Felaket Devri” ile elektronik ve dans motiflerini bir arada barındıran nu disco ile karşımızda.

Görkem Balkış yeni sound’u ile geliyor

Felaket Devri” sözleri ve klibiyle dünyanın olumsuz gidişatına adete ayna tutuyor, doğal felaketlerin yanı sıra orman yangınları,hava ve su kirliliğine sebep olan santraller, küresel ısınma, buzulların erimesi, savaş ve nükleer füze gibi tüm insanlığı tehdit eden konulara değiniyor.

Görkem Balkış’ın “Felaket Devri”  isimli teklisinin söz ve müziği yine Aşk Acıtır ve Bundan Sonra Böyle de olduğu gibi kendisine ait.

Felaket Devri’nin kayıtları Ont Music Network Center’da alındı, şarkının düzenlemesi  Tansel Doğanay tarafından yapıldı, elektro gitarlar Emre Demirel, bas gitar Bemol Tuna, Davul Halil Ertunga Karaca, Klavyeler Tansel Doğanay ve Koro da  Gizem Gonca ve Görkem Balkış yer alıyor.

Görkem Balkış’ın, “Felaket Devri”  klibi  geniş bir kadro ile Yönetmen Rahman Boz ve  ekibi tarafından Kocaeli Kefken Pembe Kayalar’ da çekilmiştir. Antik çağdan itibaren taş ocağı olarak kullanılan pembe kayalar adeta görsel şölen yaşatır nitelikte ülkemizin sayılı doğa harikalarından biridir.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER