Game of Thrones çılgınlığı! Otel odaları kapatıldı, günlük evler kiralandı...

Pazarı pazartesiye bağlayan gece final sezonu başlayacak olan Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin hayranları ilk bölümü izlemek için bir araya gelecek.

Game of Thrones’un final sezonu pazarı pazartesiye bağlayan gece başlıyor… İstanbul’da otellerin süitleri kiralandı, binlerce kişi lüks villalarda ilk bölüm için bir araya gelecek.

DİZİYİ İZLEMEK İÇİN OTEL ODALARI KAPATILDI!


Takvim'in haberine göre; Game of Thrones'un final sezonuna saatler kaldı. Game of Thrones hayranları, pazarı pazartesi bağlayan gece için İstanbul'da çok önemli organizasyonlar yaptı. 12 otelin süit odaları, Game of Thrones için kapatıldı. Bir otelin 8 odası Game of Thrones izlemek isteyenler için tutuldu.


İNTERNET ÜZERİNDEN YEMEK SİPARİŞİ VEREN YERLER KAPATMA SAATLERİNİ UZATTI

Toplu olarak seyretmek isteyenler oteller yerine günlük kiralık evlerden de tuttu. İnternet üzerinden yemek siparişi veren birçok mekan, sipariş verme seçeneklerini, yayın saati sabaha karşı olduğu için uzattı. Özellikle pizza satışlarında büyük bir artış beklendiği açıklandı. Dizi, ABD ile aynı anda, her Pazartesi saat 04.00'te, Türkçe altyazılı olarak, beIN Series Sci-Fi ve beIN Connect'te yayınlanacak.


20 MİLYON KİŞİ TARAFINDAN İZLENECEK

Dizinin beIN Series Sci-Fi'daki hafta sonu tekrarları (Cumartesi 00.00-Pazar 23.00) dublajlı olarak da izlenebilecek. (Türkçe / İngilizce altyazı seçeneğine ek olarak). İlk bölümü dünyada 20 milyon kişinin izlemesi bekleniyor.

Sosyal medyada da şimdiden binlerce kişi, 8. sezonun ilk bölümünü nasıl izleyeceğine dair yorumlar yapmaya başladı.

YORUM EKLE