Çukur dizisiyle ünlenen Gazapizm'e Almanya'da konser şoku

Önce uyuşturucu, şimdi de konser şoku! Çukur dizisine yaptığı müziklerle tanınan Gazapizm'in Almanya Manheim'deki konserine sadece 10 kişi gelince organizasyon iptal oldu.


Geçen hafta Alaçatı Ot Festivali'nde yapılan sıkı denetimler sırasında üzerinde uyuşturucuyla yakalanıp ifadesi alındıktan sonra da serbest bırakılan Gazapizm takma adlı Anıl Acar'a bir darbe de Almanya'dan geldi. Gazapizm'in Almanya'nın Mannheim şehrinde bulunan Rheingoldhalle adlı mekanda organize edilen konseri, seyirci gelmediği için iptal edildi. Mekana sadece 10 kişinin gelmesiyle büyük şok yaşayan Anıl Acar, hayranlarıyla fotoğraf çektirip alandan ayrılmak zorunda kaldı.

GAZAPİZM'İ SUÇLADI: SOSYAL MEDYADAN DUYURMADI

Konserin organizatörü Ramazan bey, şarkıcıyı suçaldı ve konuyla ilgili şunları söyledi. 

"Konseri maalesef iptal etmek zorunda kaldık. Gerekli reklam ve tanıtımları yaptık, afişleri astık ama biz de şimdi şok halindeyiz. Biz elimizden geleni yaptık ama sanatçı arkadaşlar sosyal medyalarından gerekli duyuruları yapmadığı için katılım az oldu. Sosyal medyalarından paylaşım yapmadıkları için ne kadar da reklamı görseler inandırıcı olmuyor düşüncesindeyim" açıklamasıyla şaşırttı.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER