Bir Başkadır’ın Gülbin’inin O Sahnesi Gündem Oldu! Hafızalardan Silinmiyor…

Son zamanların en çok konuşulan yapımı Bir Başkadır’da Gülbin karakterine hayat veren Tülin Özen’in 2008 yılında Süt filminde oynadığı bir sahne yine gündem oldu.

Bir Başkadır’ın Gülbin’inin O Sahnesi Gündem Oldu! Hafızalardan Silinmiyor…

Tülin Özen, Netflix’in Bir Başkadır dizisinde canlandırdığı Gülbin karakteriyle son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeye başladı. Yapımcılığını Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen'in üstlendiği Bir Başkadır dizisi 8 bölümden oluşuyor. Öykü Karayel, Fatih Artman, Nesrin Cavadzade gibi isimlerin yer aldığı dizide Tülin Özen performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Bir Başkadır’ın Gülbin’inin O Sahnesi Yine Gündem Oldu! Hafızalardan Silinmiyor…

Tülin Özen’in 2008 yılında oynadığı Süt filmindeki bir sahne ise yıllar boyunca hafızalardan hiç silinmedi. Süt filmi bir kadının ayaklarından bağlanıp ters çevrilerek ağzından yılan çıkarıldığı çarpıcı bir sahneyle başlıyor. Tülin Özen’de midesine yılan kaçan ve ayaklarından bağlanıp ağaca ters olarak asılan kadını canlandırıyor.

Bir Başkadır’ın Gülbin’inin O Sahnesi Yine Gündem Oldu! Hafızalardan Silinmiyor…

Verdiği bir röportajda bu çarpıcı sahne ile ilgili açıklamalarda bulunan Tülin Özen, anlattıklarıyla dikkatleri üzerine çekmişti: “Semih Bey’in ‘Süt’ filminde ağzımdan yılan çıkardım. İlk önce yılanı bir torbaya koyduk ve öyle yaptık ama yılan o şekilde sıkıştı. Çıkıp hareket etmesi gerekiyordu hayvancığın. Torbanın içinden çıkmadı, dolayısıyla bende yılanı doğrudan ağzıma aldım. Çekim yapılacak, sen rolü kabul etmişsin, o andan itibaren sahneyi kabul etmeme gibi bir lüksümüz yok. Öyle bir motivasyonumuz da yok. Çok müthiş bir an değildi benim için. O yılan hareket edecek mi etmeyecek mi, ağzınızın içinde bir yılan olduğunu düşünene kadar bir milyon tane şey düşünüyorsunuz.”

İşte o sahne…

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 08:29

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE