Alice Müzikali, yeni sezona erken başladı

Geçtiğimiz sezonda 60 bin seyirciye ulaşan ve kapalı gişe oynayan Alice Müzikali oyuncuları basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Şubat ayında prömiyeri yapılan 27 kez kapalı gişe oynayan Alice Müzikali, yeni sezon için perde açtı.

Geçen sezonda kapalı gişe oynanması nedeniyle bu yıl sezonu erken açan oyunun kadrosunda geçtiğimiz sezon bulunan eki var. Oyunda yine Serenay SarıkayaEzgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar oynuyor.

Lewis Carroll'un 174 dile çevrilen Alice Harikalar Diyarında eserinden uyarlanan Alice Müzikali'nin yönetmen koltuğunda Serdar Biliş oturuyor. Müzikalin müzikleri Tuluğ Tırpan'a kareografisi Beyhan Murphy'ye ait.

Eylül biletleri tükendi

İlk sezonunda 60 bin seyirciye oynayan müzikal, sahne ve ışık tasarımında yenilikçi bir tarz sunuyor. İllusionist ekibince hazırlanan hologram, mapping gibi ileri dijital tekniklerle multimedya içeriklerine sahip olan müzikalin özgün müziğini ise Nil Karaibrahimgil'in Alice'ten ilhamla yaptığı Kuzey Yıldızı ve Duy Beni şarkıları olarak göze çarpıyor.

Müzikalde, 26 kişilik dans topluluğu, 3 kişilik akrobat ekibi, canlı orkestra ve oyuncu performansları ile seyirciye büyükleyici bir seyir deneyimi yaşatılıyor. Eylül oyunlarının biletleri tükenirken, 2, 3 ve 17 Ekim oyunlarının biletleri satışa çıktı.

Alice Müzikali yeni sezonda ilk perdesini Zorlu PSM'de açtı. Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019, 19:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER