Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kıvanç Tatlıtuğ, başrolünü Beren Saat’le paylaştığı “Last Call For İstanbul” filminin çekimlerini geçen haftalarda tamamladı. Herkes yakışıklı aktörün “Kral Kaybederse” dizisiyle ekrana dönmesini bekliyordu. Ancak Tatlıtuğ, dizide oynamaktan vazgeçti. Bu kararını da OGM Pictures’ın patronu Onur Güvenatam’a geçen günlerde iletti.

Depremde kızını kaybeden usta oyuncu Orhan Aydın'ın hali yürek yaktı Depremde kızını kaybeden usta oyuncu Orhan Aydın'ın hali yürek yaktı

Kıvanç Tatlıtuğ cephesinde flaş gelişme... Yeni dizi geliyor

Bu arada ilginç bir iddia ortaya atıldı. Tatlıtuğ’un bölüm başına 1,5 milyon TL para istediği ve yapımcı bu rakamı ödemek istemediği için de Tatlıtuğ’un projeden ayrıldığı iddia edildi. Ancak bu iddia asılsız çıktı.
Tatlıtuğ’un yapımcıyla yurtdışı satışını da kapsayan ücreti konusunda çok önceden zaten anlaştığı öğrenildi. Tatlıtuğ’un diziyi bırakmasının tek sebebinin senaryo olduğu biliniyor. Senaryo bir türlü kendisine iletilmeyince ünlü oyuncu daha fazla beklemek istemedi.

Kıvanç Tatlıtuğ cephesinde flaş gelişme... Yeni dizi geliyor

Bu arada son günlerde Kıvanç Tatlıtuğ’la ilgili flaş bir iddia kulislerde konuşuluyor. Oyuncunun Ay Yapım’ın patronu Kerem Çatay’dan Show TV’nin “Aile” dizisindeki Aslan rolü için bir kez daha teklif aldığı konuşuluyor. Tatlıtuğ’un senaryosu Hakan Bonomo imzası taşıyan dizi için ilk teklif alan oyuncu olduğu ortaya çıktı. O dönem Kral Kaybederse’nin senaryosunu beklediği için teklifi kabul etmeyen Tatlıtuğ’un şimdi “Aile” dizisini yeniden gündemine aldığı ve görüşme yapacağı belirtiliyor.
Aile dizisini Kerem Çatay, istediği castı kuramayınca bir süre ertelemişti. Canan Ergüder, Yurdaer Okur, Emel Göksu gibi muhteşem oyunculardan oluşan isimlerin adının geçtiği diziyle ilgili yeni gelişmeleri bildirmeye devam edeceğim.