Kerem Bursin saç dökülmesi sorununu çözmek için harekete geçti. Türkiye'de başarıyla uygulanan saç ekim teknikleriyle saç ektirmeyi düşünen Kerem Bursin'in konunun uzmanları ile iletişime geçtiği öğrenildi.

kerem bursin

"KEREM BURSİN 4. LEVENT'TE BULUNAN BİR SAÇ EKİM MERKEZİNE GİTTİ"

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt bugünkü köşesinde, ünlü oyuncu Kerem Bürsin'in saç ektiren ünlüler kervanına katılacağını söylerken "4. Levent'teki bir saç ekim merkezine gittiğini öğrendim. Geçtiğimiz günlerde saç ektirmeye giden bir arkadaşım, Kerem Bürsin'i orada görmüş. Artık görüşmeye mi gitti yoksa saç ektirdi de kontrole mi gitti bilmiyorum ama bu yola girdiği kesin. Yakında yakışıklı oyuncuyu daha gür bir saçla görürseniz şaşırmayın" dedi. 

Yeni trend: Instagram makyajı! Yeni trend: Instagram makyajı!

kerem bursin estetik

Bülent Cankurt, "Saç sorununu kökünden çözecek" başlığıyla kaleme aldığı yazsınıda oyuncu Kerem Bürsin'in saç ekim merkeziyle görüşmeye gittiğini söyledi.  

"KEREM BURSİN'İN SAÇLARI DÖKÜLÜYOR!"

"Son dönemlerin gözde oyuncusu Kerem Bürsin'in saçları, ünlü ünsüz herkesin çenesini yoruyor! Hatta; bir TV programında yakışıklı oyuncunun saçlarının peruk olup olmadığı dahi tartışılmıştı! Yıllardır medyanın gündeminde olan "Kerem Bürsin'in saçları döküldü, dökülüyor" gibi haber ve yorumlar sonunda sona erecek galiba. Çünkü ünlü oyuncunun, herkesin diline düşen bu soruna kesin bir çözüm bulmak için 4. Levent'teki bir saç ekim merkezine gittiğini öğrendim. Geçtiğimiz günlerde saç ektirmeye giden bir arkadaşım, Kerem Bürsin'i orada görmüş. Artık görüşmeye mi gitti yoksa saç ektirdi de kontrole mi gitti bilmiyorum ama bu yola girdiği kesin. Yakında yakışıklı oyuncuyu daha gür bir saçla görürseniz şaşırmayın. Saç ektiren ünlüler kervanına katılacak olan Kerem Bürsin, umarım istediği sonucu alır.

kerem bursin hande erçel

33 yaşındaki Kerem Bürsin, bu yaşta kel kalmak istemediği için şimdiden önlem almaya karar vermiş olmalı ki, saç ekim merkezinin yolunu tutmuş. Bakalım sonuç nasıl olacak? Farkı yakında ekranda görürüz."