Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan Hilal Altınbilek ile Kerem Alışık, aylardır aşk iddialarıyla gündeme geliyordu. Altınbilek'in köpeğini gezdirirken görüntülenen Alışık, bu iddiaları her fırsatta yalanlıyordu. Başarılı oyuncu, hakkında çıkan aşk iddiaları üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

hilal

“İKİ ARKADAŞIZ”

Ünlü oyuncu, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Benan Saraç'ın avukatı: 'Duş videosundaki kişi Ender Saraç'ın erkek sevgilisi, çocuğuyla bir ilgisi yok!' Benan Saraç'ın avukatı: 'Duş videosundaki kişi Ender Saraç'ın erkek sevgilisi, çocuğuyla bir ilgisi yok!'

"Yine 'iddiaya göre' denilerek yine aynı yakıştırma, doğruyu yansıtmayan biçimde yapılmaya devam ediyor. O zaman insan da mecburen aynı açıklamayı yapmak zorunda kalıyor. Bazen sen ne söylersen ne kadar söylersen karşındakinin anlamak istediği kadar kalıyor sözlerin. Söz söz olalı böyle eziyet görmemiş oluyor. Halbuki biraz anlayıp, dinlemeye çalışılsa, biraz incelik gösterilse incinmeyecek insanın yüreği. Ama bu durumda sabırla, dirençle aynı sözü bir kere daha tekrarlamak ve söze devam etmek gerekliliği oluşuyor. O zaman son söz şöyle; biz Hilal ile set içinde ve set dışında iyi anlaşık iki arkadaşız, hepsi bu"

kerem

Öte yandan ikilinin, ağustos ayında birlikte yaşamak için Acarket’te bir ev kiraladığı da iddialar arasında yer alıyordu.