Evliliklerinde yaşadıkları sorunlardan dolayı magazin gündeminden düşmeyen ünlü çift Beren Saat ve Kenan Doğulu yeni bir haberle gündeme geldi. Kenan Doğulu, Beren Saat'in hayalini gerçekleştiriyor.

Oyuncu Beren Saat'in geçtiğimiz aylarda yaptığı, "Tam ilişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerinden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluğa taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun…" açıklamasının sırrı çözüldü.

beren

KENAN DOĞULU KOLLARI SIVADI

Beren Saat'in ilk evlendiği günden beri hayalini kurduğu albüm çalışması için eşi Kenan Doğulu ile stüdyoya girdiği ortaya çıktı.

Güzel oyuncunun, eşinin çıkaracağı albümle yakından ilgilenerek şarkı sözü yazdığı ve Kenan Doğulu'nun da albümde yer vereceği şarkılarla eşine büyük bir jest yaparak geçen tatsız günleri unutturacağı öğrenildi. Geçmiş yıllarda katıldığı bazı canlı yayınlarda şarkılar söyleyen Beren Saat'in bu sürpriz albümde eşi Kenan Doğulu ile seçecekleri bir şarkıya düet yapması da bekleniyor.

beren

8-9 şarkının yer alması planlanan albümde şarkıların büyük bir bölümünün sözü Kenan Doğulu'ya ait olacak. Doğulu'nun çıkaracağı albümle ilgili eşinin fikirlerine çok önem verdiği ve başucu albümü olması için yoğun bir çaba sarf ettiği öğrenildi. Öte yandan Kenan Doğulu'nun yıl bitmeden bu albümü tamamlaması bekleniyor.

Mert Fırat: Her gün 4 binden fazla depremzedemizin gıda ihtiyacını gideriyoruz Mert Fırat: Her gün 4 binden fazla depremzedemizin gıda ihtiyacını gideriyoruz