Aleyna Tilki'den skandal açıklama: ''Ölmemi istiyorlar!'' Aleyna Tilki'den skandal açıklama: ''Ölmemi istiyorlar!''

28’inci yaşını kutlayan Kaan Orkun Demir, önceki akşam Etiler’de kameralara yakalandı.

Koronavirüs pandemisini hiçe sayarak doğum günü partisi düzenleyen Demir, karşısında gazetecileri görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

Kaan Orkun Demir'dan Ayşegül Çınar Açıklaması! 'Olayın Benimle..'

“PARTİYE GELMEDİM..”
Kendisine sorulan soruların çoğunu cevapsız bırakan Demir,  “Yine bir partiden çıkarken görüntülendiniz” denmesi üzerine “Bugün benim doğum günüm. Partiye gelmedim. Mekanda kimse yoktu. Biz bizeydik. Asla başka bir partiye de gitmiyorum” şeklinde konuştu.

“OLAYIN BENİMLE BİR ALAKASI YOK..”
Ayşegül Çınar’ın aracında uyuşturucu bulunduğu gecede oyuncuyla birlikte olan Demir, konuyla ilgili “Benim alakalı hiçbir şey yoktu. Ayşegül benim arabamdaydı. Ben Ayşegül’ü kendi arabasına bıraktım. O gittikten sonra böyle bir olay oldu” dedi.

Kaan Orkun Demir'dan Ayşegül Çınar Açıklaması! 'Olayın Benimle..'

“Kumpas iddialarına ne diyorsunuz?” sorusuna “Olayın benimle bir alakası yok” demekle yetindi.

“HİÇBİR CEVAP VERMEZDİM..”
“Böyle tatsız bir şey olsun istemezdim” diyen Demir, “Eve tıkılıp kaldık. Mekan da kapalı zaten” dedi. Demir, “Polis baskını olsa nasıl cevap verirdiniz?” sorusuna “Hiçbir cevap vermezdim” diyerek aracına bindi.

Kaan Orkun Demir'dan Ayşegül Çınar Açıklaması! 'Olayın Benimle..'

“BAHAR VE NİHAL CANDAN KARDEŞLER VARDI..”
Aracına binen Demir, partide olanların sorulması üzerine, “Bahar ve Nihal Candan kardeşler vardı. Birlikte kutladık” dedi. Gazetecilerin “Kuralları çiğnemeye devam mı?” sorusuna “Asla” cevabını veren Demir, aracıyla hızla uzaklaştı.