Johnny Depp (58) ve kendisi gibi oyuncu olan Amber Heard (36), 15 aylık evliliklerini 2017'de sonlandırmıştı. İkilinin ABD'nin Virginia eyaletinde görülen 50 milyon dolarlık 'iftira' davasında altıncı haftaya girildi. 

Depp ve Heard'ün özel hayatlarına dair tüm ayrıntıların gözler önüne serildiği davada, şoke eden bir gelişme yaşandı. Salonun arka sıralarında bulunan bir kadın, aniden ayağa kalktıp kucağındaki bebeğin ünlü aktörün çocuğu olduğunu ileri sürdü.

Johnny Depp-Amber Heard davasında yeni gelişme: Bebeğin babası sensin!

İsmail Saymaz "Suç makinesi çıktı! '' dedi! Ece Ronay'dan olay cevap: Kanıtlarsanız havlayacağım İsmail Saymaz "Suç makinesi çıktı! '' dedi! Ece Ronay'dan olay cevap: Kanıtlarsanız havlayacağım

"JOHNNY SENİ SEVİYORUM"

Bu gelişme dün duruşmaya verilen ara sırasında yaşandı. İsmi açıklanmayan genç bir kadın, davaya bakan yargıç Penny Azcarete'in salondan çıkmasının ardından Johnny Depp'e "Seni seviyorum. Bizim ruhlarımız birbiriyle bağlantılı." ifadelerini kullandı ve sonra kucağındaki bebeğini gösterip, "Bu bebek senin!" diye bağırdı. O anlarda Johnny Depp, duruşmalar boyunca kendisine sevgi gösterisinde bulunan hayranlarına yaptığı gibi dönüp, kadına el salladı ve sonra da öpücük gönderdi. Genç kadın, daha sonra görevliler tarafından salondan çıkarıldı.

Johnny Depp-Amber Heard davasında yeni gelişme: Bebeğin babası sensin!

Bu beklenmedik gelişme bir anda herkesin donup kalmasına neden oldu. Fakat işin aslı sonradan ortaya çıktı. Law and Crime adlı sitenin belirttiğine göre; söz konusu kadın bu olayın ardından sorgulandı. Genç kadın o sırada şaka yaptığını söyledi. Bu tuhaf olay da Johnny Depp ve Amber Heard davasının unutulmaz anlarından biri olarak hafızalara kazındı.

Johnny Depp-Amber Heard davasında yeni gelişme: Bebeğin babası sensin!

ESKİ SEVGİLİ TANIK SANDALYESİNDE

Öte yandan Depp ve Heard'ün özel hayatlarına dair tüm ayrıntıların gözler önüne serildiği davada, ünlü aktörün eski sevgilisi Kate Moss (48), ifadeye çağrıldı. BBC Türkçe'nin aktardığına göre; Moss, yarın davada tanık sandalyesine çıkacak. Ünlü modelin ifadeye çağrılma süreci ise Amber Heard'ün, bir dedikoduyu mahkemede dile getirmesine dayanıyor. Heard, Kate Moss'un Depp ile olan ilişkisi sırasında fiziksel şiddete uğradığını duyduğunu söyledi ve bunu mahkemede "Öyle bir dedikodu duydum, çok büyük bir dedikodu." diyerek ifade etmişti.