''ASIL DÜĞÜNÜMÜZ İTALYA'DA''

Taze evli çiftten Serkan Çayoğlu, tüm bunların ardından geçtiğimiz gün Etiler'de yer alan bir restoranda objektiflere takıldı. Arkadaşıyla bir araya gelerek yemek yiyen Çayoğlu, mekan çıkışı gazetecilerin sorularına cevap verdi.

Nikah merasiminden bahseden oyuncu, "Daha sade bir tören düşünüyorduk ama ailelerde devreye girince düğün tadında oldu. Ama asıl düğünümüz İtalya'da gerçekleşecek. İtalya'nın ikimizde de yeri ayrı" dedi.

''İnsan sevdiğini öyle görünce büyüleniyor''

''BİR FİLM PROJESİ İÇİN ANLAŞTIM''

"Özge hanımı gelinlikle ilk gördüğünüzde neler hissettiniz?" sorusu üzerine aşk dolu bir cevap veren ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

İnsan sevdiğini öyle görünce büyüleniyor. Yıllardır hayal ediyorsun, ve o gün çıkageliyor. Ama sürekli bir telaş içerisindeyiz, bir yandan da ikimiz de senaryolar okuyoruz. Oturup o güzel anı tam anlamıyla konuşamadık. Şimdi önümüzde düğünümüz ve işlerimiz var. İşlerden dolayı balayını da ertelemek durumunda kaldık.

Hande Erçel, Türkiye'yi yasa boğan felaketle ilgili ilk kez konuştu! Hande Erçel, Türkiye'yi yasa boğan felaketle ilgili ilk kez konuştu!

Yeni bir film projesi için anlaşma yaptığını da söyleyen Serkan Çayoğlu, "Ben de bir film projesi için anlaştım. Ama televizyon da istiyoruz" dedi.