Türk sinemasının efsane oyunucusu İlyas Salman, neredeyse yarım yüzyılı bulan evliliği boyunca eşi ve iki kız çocuğunu kameralardan hep uzak tuttu.

ilyas salman sarı mercedes

"Değiştirelim bıktık be!" demişti... Kadir Çöpdemir'e seçim sonrası gelen pişmanlık şoke etti! "Değiştirelim bıktık be!" demişti... Kadir Çöpdemir'e seçim sonrası gelen pişmanlık şoke etti!

Ta ki Antalya'da katıldığı bir davete eşiyle katılana kadar...

İLYAS SALMAN VE GÜLSER SALMAN 45 YILDIR İLK KEZ YAN YANA GÖRÜNTÜLENDİ

ilyas salman çiçek abbas

Şekerpare, Sarı Mercedes, Erkek Güzeli Sefil Bilo, Banker Bilo, Kibar Feyzo, Dolap Beygiri gibi filmlerde oynadığı rollerle adını büyük ustalar arasına yazdıran İlyas Salman ilk kez eşiyle görüntülendi. Türk sinemasının usta ismi İlyas Salman, eşi Gülser Salman ile birlikte Antalya'da hizmet veren bir mekanın açılışına gitti. 45 yıldır evli olan Salman'ın eşini ilk kez görenler şaşkına uğradı.

ilyas salman gülser salman

Cansel Kula'nın sahibi olduğu restoranın açılış gecesine Yeşilçam'ın usta isimlerinden İlyas Salman ile oyuncu Muharrem Erdemir de katıldı.

Okuduğu şiirlerle açılışa renk katan İlyas Salman, gecede kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini de geri çevirmedi.

ilyas salman hayran

EVLİLİKLERİNİ GÖZLERDEN UZAK YAŞIYORLAR

İlyas Salman geceye eşi Gülser Salman'la katıldı. 45 yıldır evli olan çiftin Devrim adında bir kızları ve Temmuz Ali adında bir oğulları var.

ilyas salman pembe mutlu çiçek abbas

Ekran önünde pek görünmeyen Gülser Salman sosyal medyada da kısa sürede gündem oldu.