Gülben Ergen'in silikon açıklaması dikkat çekti! Gülben Ergen'in silikon açıklaması dikkat çekti!

Eşi İdil Fırat’ı aldattığına dair çıkan haberlerle gündemden düşmeyen Mert Fırat’tan dikkat çeken bir paylaşım geldi.

İhanet İddialarından Sonra Mert Fırat’tan Bomba Paylaşım!

2018 yılında dünya evine girdiği eşi İdil Fırat’ın 33’üncü yaş gününü kutlayan 40 yaşındaki Mert Fırat, romantik sözlerle eşine seslendi.

İhanet İddialarından Sonra Mert Fırat’tan Bomba Paylaşım!

"Hafta sonumuz biricik ailemiz ve arkadaşlarımızla geçti. Çok şanslıyız şükürler olsun, sağlıklı ve bir aradayız. Hayatın bana en büyük hediyesi, en güzel günlerim, Seyhan Mia’nın annesi, annesinin iyi kalpli kızı, kardeşlerinin biricik zeki ablası. Babasının en yakın arkadaşı."

İhanet İddialarından Sonra Mert Fırat’tan Bomba Paylaşım!

"Arkadaşlarının İdiloşu. Amcalarının göz bebeği, babannesinin kara gözlüsü. Dedesinin yoldaşı, annemin gözünden sakındığı, kardeşimin kardeş bellediği. Herkesin 1 dakikada sevdiği, güvendiği, canım dert ortağım, eşim, yoldaşım, en iyi arkadaşım; Allah saklasın seni. Çok şükür birbirimizi bulduk, her geçen gün daha mutlu ve sağlıklı günlerimizde kızımızı sen gibi büyütelim. İyi ki doğdun..."

İhanet İddialarından Sonra Mert Fırat’tan Bomba Paylaşım!

AVUKATINDAN AÇIKLAMA GELDİ

Eşini aldattığı yönünde çıkan haberlerde sonra ünlü oyuncunun avukatı Memedali Barış Beşli yazılı bir açıklama yayınlamıştı.

Haberlerin gerçekdışı olduğunun altını çizen Memedali Barış Beşli açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Kamuoyunun dikkatine,
Müvekkilim Mert Fırat ile ilgili olarak internet ortamında, sosyal medyada iki yıldır süregelen sistemli ve düzenli olarak asılsız suçlamalarla paylaşımlar yapılmaktadır.

Müvekkile ve ailesine karşı yapılan ve sistematik şekilde devam eden asılsız ithamlar, hakaret ve saldırılar ile ilgili, daha önce de takipçisi, davacısı olduğumuz gibi yine bugün de gerekli hukuki süreç İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde başlatılmıştır,

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Av. Mehmedali Barış Beşli