İbo Show'un bu haftaki konukları Bülent Serttaş, Seren Serengil, Yeşim Salkım ve Altay oldu. Programın ilerleyen dakikalarında İbrahim Tatlıses'in açıklamaları çok konuşuldu. 

İbrahim Tatlıses kafasından vurulduğu anları anlattı!

Bir süredir ailesiyle sıkıntılı günler geçiren İbrahim Tatlıses'e Seren Serengil'den 'Çocukları için söylüyorum; İbrahim Bey'in bugün yaşaması mucize. O mermiyi beynine yiyip de pek yaşayan yok. İbrahim Tatlıses hayatta kaldı. Bu saatten sonra onu pamuklara saracağız, hatalı da olduğunu düşünseniz bunu yapacaksınız. İbrahim Tatlıses bir daha gelmeyecek...' şeklinde destek geldi. 

İbrahim Tatlıses kafasından vurulduğu anları anlattı!

Tatlıses, bu desteğin ardından "Ben ailem hakkımda hiç konuşmadım. Sadece mesaj atarım anlayan anlar. Ailem hakkında konuşursam ayıp ederim. Onlar istediği kadar konuşsunlar. Melek'i, Dilan'ı konuşurken hiç duydunuz mu? Dilan eskiden konuşuyordu artık konuşmuyor. Konuşanlar da beni alakadar etmiyor, Urfa'daki kızımı kimse tanımaz. Keşke Dilan erkek olsaydı." ifadelerini kullanması dikkat çekti. 

Adıyaman'da yardım dağıtan Mahsun Kırmızıgül'ü gözyaşlarına boğan mesaj! Adıyaman'da yardım dağıtan Mahsun Kırmızıgül'ü gözyaşlarına boğan mesaj!

İbrahim Tatlıses kafasından vurulduğu anları anlattı!

Öte yandan 2011 yılında silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve uzun bir süre tedavi gören Tatlıses, vurulduğu anları 'Ben hissettim. Baktım kafamdan bir şeyler damlıyor doktora 'nedir bu hocam' dedim. 'Oradan damlayan kan' dedi. Kafamı yan dönmesem tam orta kısma gelecekmiş'  sözleriyle anlattı. 

Ameliyatlardan sonra yaşadığı üzücü süreci de anlatan İmparator, iyileşeceğine dair umudunu hiç kaybetmediğini de "Ben lavaboya gidemiyordum, ağzımdan sular akıyordu. O halden bu hale geldim Allah'ıma şükürler olsun. İyileşme sürecimde umudumu kaybettiğim hiç olmadı." açıklamasıyla belirtti.